EasyTicket.cz - internetová cestovní kancelář Letenky

O nás

Na stránkách EasyTicket.cz Vám nabízíme přehledně zpracované nabídky českých cestovních kanceláří. Díky našemu systému LTweb Travel můžete všechny nabízené hotely a zájezdy vidět v jednotném vzhledu a procházet je pohromadě, nehledě na pořádající CK.

Aktuálnost nabídky

Celá zobrazená nabídka je vždy aktuální, aktualizace od partnerských CK se v našem systému provádějí zcela automaticky a nabídka je tak stará maximálně několik hodin. Kromě zájezdů last minute tak máte k dispozici kompletní nabídky zahrnutých cestovních kanceláří.

Zájezdy a ceny

Ceny zájezdů jsou stejné jako u pořádající CK a vztahují se na něj veškeré slevy, věrnostní programy. Vyhrazujeme si právo na změnu ceny zájezdů, ať už se jedná o změnu ze strany CK nebo o opravu nepřesností vzniklých zadáváním do rezervačního systému.

Letenky

Z našeho portálu dále můžete vyhledávat a rezervovat letenky. K objednaným letenkám lze na přání zajistit ubytování, půjčování aut, cestovní pojištění a další související služby, pro Váš příjemný pobyt ve vybrané destinaci.

Jízdenky, vstupenky

Přes vyhledávací a objednávkový formulář lze udělat rezervaci autobusových jízdenek po Evropě, zajistit si vstupenky na kulturní a sportovní akce - divadelní představení, kina, koncerty, závody, atd.

partneři: powered by LTweb Travel