EasyTicket.cz - internetová cestovní kancelář Letenky

Servos - hotel

Servos
Servos Servos Servos Servos
Servos Servos Servos Servos

Popis hotelu

Popis zájezdu:

Velmi oblíbené apartmány se nacházejí na severovýchodním pobřeží Korfu; nad jednou z nejkrásnějších pláží východního pobřeží - Barbati. Leží v kopci asi 300m nad oblázkovou pláží s křišťálovou vodou; ke které se dostanete přes místní pobřežní komunikaci. Hned vedle apartmánů je minimarket a v okolí můžete navštívit pár obchůdků nebo některou z místních taveren. Městečko Ipsos s jeho bohatým nočním životem je vzdáleno asi 3;5 km a dostanete se tam místní autobusovou linkou. Objekt má vynikající polohu v klidné části na hornatém svahu otočeném směrem k moři a je vhodný pro strávení příjemné; klidné a romantické dovolené. Hotel nedoporučujeme klientům s pohybovými problémy.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 300 m - vzdálenost od letiště 20 km - vzdálenost od centra 20 km (Kerkyra) - nákupní možnosti 150 m

Ubytování:

- studio - obývací ložnice s kuchyňským koutem - apartmán - 2 ložnice a obývací kuchyně - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření - lednička; balkon nebo terasa - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC) - klimatizace (za poplatek)

Zařízení:

- snack bar; bazén s mořskou vodou (lehátka a slunečníky zdarma)

Pláž:

- oblázková - lehátka a slunečníky za poplatek

Stravování v ceně:

- bez stravování

Přehled termínů

Vašim požadavkům bohužel neodpovídá žádný zájezd pokročilé vyhledávání | last minute zájezdy | kontaktujte nás
partneři: powered by LTweb Travel